Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День Зосередження для духовенства у динаміці lectio divina
10:45 Четвер 0 736
9-11-2017, 10:45

День Зосередження для духовенства у динаміці lectio divina

6-7 листопада до міста Львова завітав о. Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор lectio divina, директор Центру Духовної Формації Сальваторіанів у Кракові, котрий порвів тут день зосередження.

6 листопада був день зосередження проведений у динаміці lectio divina, де він представляв ікону Матері Божої.
Cьогодні, 7 листопада, у Митрополичій Курії відбулася зустріч усіх тих, котрі на Україні в якійсь мірі, чи в якийсь спосіб пропагують lectio divina, живуть ним, як стилем життя.
У зустрічі брали участь, Митрополит Львівський архієпископ Мечислав Мокшицький та єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава OFM Conv і сам о. Христофор.


На цій зустрічі присутні вислухали конференції о. Христофора, в яких він звертав увану на те, чим є lectio divina, на етапи духовного життя у ритмі lectio divina, які проходять через всі Євангелія: Марка, Матвія, Луки, Йоана, далі через ще більше поглиблення свого духовного життя в світлі Божого Слова.


Також, учасники з різних міст України, з різних обрядів, римо та греко-католицького, ділилися тим, як намагаються жити lectio divina на місцях, як проводять реколекції, дні зосередження, які мають питання, проблеми, і як їх сьогодні можна вирішувати та допомагати один одному
о. Олег Саламон
фото: о. Олександр Кусий


По темі:
Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий