Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Пресвітерські свячення в київському соборі
14:45 Неділя 0 309
5-05-2019, 14:45

Пресвітерські свячення в київському соборі

У київському співкафедральному соборі святого Олександра 4 травня 2019 року, наступного дня після храмового свята на честь покровителя, парафії ординарій Київсько-Житомирський єпископ Віталій Кривицький висвятив на священика диякона-паллотина Ярослава Драгана.
Як повідомляє сайт «Костели та каплиці України», в урочистості взяли участь співбрати неопресвітера, його рідні та друзі, київські священики й черниці.

Отець Ярослав Драган SAC походить із Житомира, дияконські свячення отримав 20 жовтня 2018 року в Олтажеві біля Варшави з рук єпископа-помічника Варшавського Рафала Марковського, а 27 лютого 2019 року в Університеті кардинала Стефана Вишинського у Варшаві здобув магістерський ступінь.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.