Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
15:41 П'ятниця 0 126
24-05-2019, 15:41

Папа: Мир завжди можливий

«Бути уважними до найбідніших наших громадян – це обов’язок, який промовисто виявляється тоді, коли ми, шануючи законне різноманіття, об’єднуємося в піклуванні про їхній цілісний людський розвиток. Цей союз має конкретну назву: братерство», – наголосив Папа Франциск, приймаючи у четвер, 23 травня 2019 року, у Климентинському залі Апостольського палацу у Ватикані новопризначених послів Тайланду, Норвегії, Нової Зеландії, Сьєрра-Леоне, Гвінеї, Гвінеї-Бісау, Люксембургу, Мозамбіку та Ефіопії з нагоди вручення вірчих грамот.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Привітавши нових Надзвичайних і Повноважних Послів, акредитованих при Апостольській Столиці, Папа попросив їх передати подяку, вияв пошани й запевнення про молитви главам і народам їхніх держав.

Велика місія та братерство

Вказуючи на потребу особливої уважності до найбідніших у наших суспільствах та на важливості братерства, що допомагає долати різні виклики сучасного світу, Єпископ Риму підкреслив потребу співпраці задля забезпечення справедливого та мирного співжиття, яке не повинно бути лише суспільно-політичною стратегією, але – прикладом солідарності, що є значно глибшою, ніж звичайне спільне бажання осягнути спільні цілі.

Окремий наголошуючи на братерстві, Папа зазначив: «Крім того, таке братство можна розпізнати в універсальному прагненні дружби між людьми, громадами і народами, хоча ніколи не можна вважати його раз і назавжди гарантованим. До найбільших загроз для гармонійного життя разом належить насильство і збройні конфлікти. Проте, болючий урок поділу та ненависті навчає нас також і того, що мир завжди є можливим».

Зусилля на користь миру


Серед іншого, Глава Католицької Церкви наголосив, що дуже приємно бачити зусилля міжнародної спільноти задля подолання ситуацій збройних конфліктів і створення шляхів до миру, а також – братній діалог, який є необхідним для досягнення цієї цілі. На його переконання, саме діалог, співчуття, поширення культури толерантності, прийняття іншого і співжиття між людьми значною мірою можуть посприяти зменшенню багатьох економічних, соціальних, політичних і екологічних проблем, які обтяжують сьогодні велику частину людства.

«Дорогі Посли, в той час, як ви берете на себе нові обов’язки на служінні вашим народам, я запевняю вас у співпраці та допомозі різних установ Святого Престолу. Будьте впевнені в моїх молитвах, що супроводжуються моїми найсердечнішими побажаннями для вашої важливої місії», – мовив на закінчення Папа Франциск, побажавши їм, їхнім сім’ям та народам, які вони представляють, щедрого Божого благословення.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.