Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч духовенства Мукачівської дієцезії
11:32 Середа 0 143
22-05-2019, 11:32

Зустріч духовенства Мукачівської дієцезії

У понеділок, 13 травня 2019 року, духовенство Мукачівської дієцезії зібралось у храмі святої Магдалини, що лише рік тому був освячений у селі Підполоззя Воловецького району. 
Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.

Доти богослужіння відбувались тут у дерев’яній капличці, збудованій 1880 року. Підклуються про місцеву спільноту отці сальваторіани Антоній і Томаш, які доїжджають сюди зі Сваляви. У катехизуванні місцевих жителів допомагають їм свалявські сестри вікентійки.

Месу на початку зустрічі очолив єпископ Антал Майнек. Проповідь про пастирське служіння виголосив отець Томаш Коза SDS. Роздуми над уривками Євангелія, які читають у великодній період, стали основою конференції, яку прочитав для духовенства отець Антоній Зіемба SDS.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.