Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Поклоніння мощам святого Шарбеля у Львові
12:51 Середа 0 799
8-05-2019, 12:51

Поклоніння мощам святого Шарбеля у Львові

6 травня 2019 року в парафіяльному храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Львові архієпископ Мечислав Мокшицький очолив інтронізацію мощів святого Шарбеля, пустельника ХІХ століття й цілителя з Лівану.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Настоятель храму отець Миколай Ліпітак CR привітав священиків Львівського деканату на чолі з отцем прелатом Яном Нікелем, делегацію маронітів, гостей із Мукачівської греко-католицької єпархії sui juris (свого права) і численних вірних.

«Сьогодні для нашої спільноти особливий день, бо можемо прийняти для Львова мощі святого Шарбеля, – сказав митрополит. – Мені доводилося не раз бувати в Лівані й бачити, як глибоко шанують там святого Шарбеля. Але святі належать не тільки одній державі, а всьому світу».

Архієпископ закликав вірних молитовно підтримувати всіх, хто приходитиме до цього храму, аби випрошувати за заступництвом святого Шарбеля потрібних благодатей для душі й тіла. Окремо він подякував за мощі святого Патріархові Маронітської Католицької Церкви кардиналу Бешару Аль Раї та делегації маронітів.

Співорганізатором урочистості у Львові був голова маронітської спільноти в Україні Еліас Сассін. Напередоні, 5 травня, у храмі Матері Божої Неустанної Помочі відбувся день зосередження зі святим Шарбелем, де ліванець-мароніт свідчив про оздоровлення через молитви до святого.

На закінчення Меси вірні помолилися про оздоровлення хворих і були помазані олією святого Шарбеля.

Того самого вечора привезений із Лівану релікварій відбув до Ужгорода, однак у храмі Матері Божої Неустанної Помочі у Львові залишилася часточка мощей святого Шарбеля, а також його образ, який подарували мароніти.

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.