Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День богопосвяченого життя Київсько-Житомирської дієцезії
11:08 Вівторок 0 319
7-05-2019, 11:08

День богопосвяченого життя Київсько-Житомирської дієцезії

У понеділок, 6 травня 2019 року, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві відбувся День богопосвяченого життя Київсько-Житомирської дієцезії.
До Бердичева прибуло понад 80 ченців і черниць із різних згромаджень, які служать на тенерах Київсько-Житомирської дієцезії. Цю зустріч богопосвячених осіб організувала Комісія у справах чернецтва дієцезії на чолі з отцем Даниїлом Ботвіною OFM у тісній співпраці з господарями санктуарію – братами босими кармелітами.


Прибувши, учасники мали нагоду поспілкуватися за кавою з тістечками, а потім прослухали конференцію настоятеля Провінційної делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні отця Павла Вишковського ОМІ.  


Центром дня зосередження стала Служба Божа, яку очолив і виголосив проповідь єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. На початку Меси усіх привітав настоятель бердичівського санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD.


Під час Літургії відбулося відновлення чернечих обітниць.


Після Служби Божої учасники зустрічі пообідали, а згодом повернулися до храму на виставлення Пресвятих Дарів і молитву в тиші, яка завершилася вервицею до Божого Милосердя.


Останнім етапом Дня богопосвяченого життя стало спілкування учасників із єпископом Віталієм Кривицьким. Наступна зустріч відбудеться в Бердичеві в травні 2020 року.


Максим Железницький

Фоторепортаж

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.