Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Дні зосередження Lectio Divina у Хмельницькому
17:48 Четвер 0 1 427
1-03-2018, 17:48

Дні зосередження Lectio Divina у Хмельницькому

З 23 по 25 лютого у місті Хмельницькому, на Гречанах, відбулися дні зосередження Lectio Divina «Як розпізнати і виконати Волю Бога?». Проводив дні зосередження отець Петро Ширшень SDS, і через свої пролегомени до конференції допомагав учасникам вслухуватися в Боже слово, щоби це воно їх «читало». 
Про це повідомляють Сестри Служниці Святого Духа - ssps.

Близько 50 реколектантів у цілковитій тиші слухали Ісуса, пробуючи читати, роздумувати, молитися і споглядати на Ісуса за методами Lectio Divina. Під час конференцій обговорювали такі теми: особисті уявлення Бога, справедливі перед Богом і зганьблені в очах людей, власна повсякденність, особисті прагнення й рішення. Слово допомагало учасникам зустрітися з їхнім опором до слухання, відкривали як бути вірними до кінця і як свідчити про Світло.
Подібні дні зосередження Lectio Divina передбачені тут на наступний Великий Піст, а найближчим часом, 9–11 березня, запрошуємо на Lectio Divina до Вербовця, щоби міркувати про страсті Христові.

За темою:
День Зосередження для духовенства у динаміці lectio divina
Восьмиденні реколекції Lectio Divina у Львові-Брюховичах
Ось він - маєш твоє...
Новини з України 10:02 Середа 0 119 Молитва за святої пам'яті єпископа Пурвінського у річницю священицьких свячень 13 квітня 1961 року диякон Ян Пурвінський отримав священицькі свячення. Рівно через 60 років в кафедральному храмі святої Софії у Житомирі зібрані єпископи, священики з житомирських парафій молились і дякували Богу за дар життя, покликання, священства, єпископства, святої пам'яті єпископа Яна, який не дожив до цього дня всього тиждень.


Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.