Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відбувся ІІІ Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з міні-футболу
16:49 Четвер 0 2 049
5-10-2017, 16:49

Відбувся ІІІ Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з міні-футболу

У Бердичеві відбувся ІІІ Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з міні-футболу серед парафіяльних команд Римсько-Католицької Церкви в Україні. У турніри приймали участь п’ять команд: ФК «Кармель» (Бердичів), ХФК «Агема Деї» (Жмеринка), ПФК «Camino» (Хмельницький), ХФК «Magnificat» (Мурафа) та ХФК «Reggina» Київ.

Першим пунктом програми турніру, була Служба Божа у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія, яку очолив та виголосив проповідь отець Юзеф Кухарчик OCD, делегат провінціала Ордену Босих Кармелітів в Україні. Під час проповіді отець Юзеф ближче познайомив усіх з постаттю отця Олега Кондратюка. Слід відмітити, що отець Юзеф також виступав на цьому турнірі у якості гравця за команду ФК «Кармель».
На Службі Божої були присутні мама отця Олега Кондратюка – Ніна Микитівна. По завершенню Служби Божої рідні, священики та команди-учасники відвідали міський цвинтар, де похований отець Олег Кондратюк.


Після відвідин цвинтаря команди прибули на стадіон «Шкіряник»,  де відбувалися матчі турніру. Згідно Регламенту турнір відбувався за коловою системою.
У першому матчі зустрілися господарі ФК «Кармель» та «Агема Деї» зі  Жмеринки. У цій грі перемогу здобула команда «Кармель» з рахунком 3-1. Наступний матч між «Camino» з Хмельницького та «Regginа» з Києва завершився бойовою нічиєю 3-3. У третьому матчі турніру, зустрілися ФК «Кармель» та «Magnificat» з Мурафи. Мінімальну перемогу здобула команда з Мурафи 1-0. В наступному матчі ФК «Кармель» з рахунком 0-2 поступився «Сamino» з Хмельницького. У матчі між «Агема Деї» та «Magnificat» була зафіксована нічия 2-2. З мінімальною перевагою у рахунку 2-1 ФК «Кармель» переміг команду «Regginа» з Києва.


У наступному матчі «Regginа» з Києва поступилася «Агема Деї» зі  Жмеринки з рахунком 0-4. У матчі між «Magnificat» з Мурафи та «Сamino» з Хмельницького, перемогу здобула команда з Мурафи з рахунком 3-0. Також команда з Мурафи перемогла команду з Києва з рахунком 4-1 та достроково стала переможцем турніру. У останній грі «Сamino» з Хмельницького переміг «Агема Деї» зі  Жмеринки з рахунком 3-1 та у підсумку команда з Хмельницького зайняла друге місце на турнірі. Третє місце посіли господарі турніру – ФК «Кармель» з Бердичева, на четвертому місце «Агема Деї» зі Жмеринки та на п’ятому місці «Regginа» з Києва.
На завершення турніру відбулася урочиста церемонія нагородження. Нагороджували учасників: отець Христофор Урбанські OCD – від імені організаторів турніру – Братів Босих Кармелітів, мама отця Олега Кондратюка –  Ніна Микитівна та однокласник отця Олега, депутат міської ради, один із спонсорів турніру Володимир Левандовський та організатор турніру, голова правління ФК «Кармель» Максим Железницький.


Усі команди були нагороджені футбольними м’ячами, дипломами, а також Календарями та книгами про Бердичівський Санктуарій.  Дипломом за третє місце була нагороджена команда ФК «Кармель» з Бердичева. Дипломом за друге місце була нагороджена команда «Camino» з Хмельницького. Перехідним Кубком та дипломом за перше місце була нагороджена команда ХФК «Magnificat» з Мурафи.
Також були відзначені кращі гравці у складі кожної команди та кращі воротар, захисник, нападник та гравець. У складі команди «Агема Деї» кращим гравцем став воротар Михайло Шаркий, у складі «Magnificat» - Олександр Оріховський, у складі «Reggina» - Богдан Головко, у складі «Camino» - Олександр Жуковський, у складі ФК "Кармель" - Віталій Борисевич. Кращим воротарем турніру став гравець ФК «Кармель» - Віталій Щепанівський, захисником – Богдан Їжакевич-Рудницький з «Агема Деї», нападником – Віталій Дячок - «Camino», гравцем – Олександр Ковальський – ХФК «Magnificat».


Склад ФК «Кармель» Бердичів: Віталій Щепанівський, Дмитро Подгорчук (капітан команди), Віталій Борисевич, Вадим Балахмей, Олександр Римарчук, Олександр Космін, Микола Конончук, Олександр Щепанівський, отець Юзеф Кухарчик.
Турнір відбувся на досить серйозному рівні, у кожному матчі була боротьба майже до останніх хвилин, про це говорили і самі футболісти після завершення турніру.

"Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка - це чудова нагода в спільній молитві та через гру у футбол, якою також захоплювався отець Олег, віддати данину пам’яті чудовій людині та священнику, в колі людей, більшість з яких  його знали, а нині пам’ятають та люблять. Отець Олег, залишив по собі велику кількість добрих справ, в тому числі і засновані за його безпосередньої участі футбольні команди Києва та Бердичева. Дуже відрадно, що його справа продовжується і зараз об’єднує християнську молодь вже не тільки цих міст. Хочу подякувати всім організаторам, спонсорам та небайдужим людям, які докладають зусиль для того, щоб цей турнір розвивався з кожним роком. Маю надію і впевнений в тому, що турнір пам’яті отця Олега Кондратюка щороку набиратиме обертів розширюючи свою географію та кількість учасників. Щиро бажаю цього організаторам турніру, вдячний за запрошення та можливість брати участь в цьому турнірі та за прекрасну справу започатковану у місті Бердичів." – розповів воротар ХФК «Reggina» Юрій Сак.


« Ми приїхали на цей турнір перший і не останній раз, організаторам дякуємо за запрошення і за те що прийняли нас. На турнірі було весело, класно, зустрілись з своїми знайомими проти яким раніше грали . А сам турнір був інтригуючим, було також багато емоцій, важким, бо всі команди були достойні виграти його.  Ми зіграли чотири гри і всі вони були важкими і не передбачуваними» - розповів капітан команди-переможця ХФК «Magnificat» Олександр Оріховський.

«Ми вже втретє проводимо турнір пам'яті отця Олега Кондратюка. Це велика честь для нашого міста. Дуже приємно, що постать отця Олега знають і пам'ятають так багато людей не лише нашого міста, але й за його межами. Турнір було проведено на досить високому рівні. Усі команди були дуже сильними та у кожній грі боролися до фінального свистка. У цій важкій боротьбі нам нажаль не вдалося залишити кубок вдома втретє. Проте усі учасники провели гарно час та отримали масу позитивних емоцій» - розповів гравець команди ФК «Кармель» Олександр Щепанівський.
Команда ФК «Кармель» дякує за допомогу в організації турніру: братам Ордену Босих Кармелітів, які завжди всебічно допомагають команді, особливо делегату провінціала Ордену Босих Кармелів в Україні отцю Юзефу Кухарчику OCD, настоятелю Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія отцю Рафаїлу Мишковському  OCD та куратору команди отцю Христофору Урбанські OCD, міській владі за надання стадіону для проведення турніру, директору ДЮСШ, парафіянину Олександру Подгорчуку, а також меценатам турніру: депутату міської ради, однокласнику отця Олега Кондратюка - Володимиру Левандовському, Геннадію Радзимінському, Віктору Бричковському  та усім допомогав у організації та проведенні цього турніру.

Максим Железницький
Фото – Олександр Зімнін, Юрій Мельник

По темі:
Архангели – вдруге стали чемпіонами Камянець-Подільської дієцезії
Благословення Папи для команди, члени якої загинули в авіакатастрофі
Папа до футболістів: завжди будьте атлетами добра та миру
Новини з України 14:01 Вівторок 0 183 У столітньому музичному органі у Львові знайшли давню записку Цього тижня головний орган Латинського катедрального собору поїхав до Польщі на реставрацію. Повернеться він у храм приблизно через два роки. Про це повідомив органний майстер Віталій Чижевський.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.