Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » В Україні розпочався збір коштів для постраджалих від терактів у Шрі-Ланці
15:30 Вівторок 0 431
7-05-2019, 15:30

В Україні розпочався збір коштів для постраджалих від терактів у Шрі-Ланці

З благословення ординарія Київсько-Житомирського єпископа Віталія Кривицького SDB, за підтримки національного делегата Лицарів Колумба в Україні Богдана Коваліва й за братерської міжнародної підтримки головного директора з благодійних внесків Лицарів Колумба Патріка Дейнера (New Heaven, USA) в Україні оголошено збір коштів для постраджалих від терактів у Шрі-Ланці.

Нещодавно світ зворушила трагедія. 21 квітня 2019 року на Шрі-Ланці, зокрема в столиці Коломбо й у місті Негомбо, християни західного обряду зібрались у храмах святкувати Великдень, священики розпочали Месу, храми були повні людей. 

Сталося те, чого ніхто не очікував. Пролунало вісім вибухів: три в католицьких храмах, під час Мес, інші – в готелях. Ланцюг вибухів почався саме з церков, а закінчився готелями. Атака була скерована не просто на християнство, це був цілеспрямований акт ненависті проти людей.

Обвішані поясами смертників терористи забрали життя невинних дітей, молоді, людей середнього й похилого віку. За повідомленням ВВС, загинуло щонайменше 207 осіб, а понад 450 є поранено. Локальні медіа говорять про 350 загиблих і 500 поранених. Складно пояснити таке зло й ненависть.

Вражені цими подіями, лицарі Ради №16626 парафії святого Олександра в Києві ініціювали збір коштів від України на підтримку постраждалих у Шрі-Ланці. 

Кошти будуть скеровані в архідієцезію Коломбо й розподілені там на такі потреби:
- підтримка дітей, які втратили батьків;
- шкільні стипендії для дітей, чий головний годувальник загинув;
- підтримка постраждалих парафій.

Офіційний підпис, із яким будуть надіслані зібрані кошти – «Від народу України та від української громади Лицарів Колумба».

Збір триватиме до 13 травня 2019 року. 13 травня зібрані кошти буде переказано на офіційний рахунок архідієцезії Коломбо.

Можливо, хтось думає, що Шрі-Ланка – це далеко, що весь світ і так їм уже допомагає. Цією акцією ми хочемо показати, що українським католикам, усім Христовим вірним небайдужа доля переслідуваних братів і сестер у Шрі-Ланці, тому дуже просимо доєднатись усіх, у кого є можливість та добре серце, молитвою або коштами.

Кошти просимо надсилати на картку фінансового куратора проекту – Артема Мінька:
Одержувач платежу: МІНЬКО АРТЕМ ОЛЕГОВИЧ
Номер картки: 5168742711960645
Установа банку: ПриватБанк
МФО банку: 305299
ЄДРПОУ (або ОКПО): 14360570

Ініціатор проекту – Теглівець Роман Вікторович
Фінансовий Куратор – Артем Мінько Олегович
Патронат – Рада лицарів Колумба №16626

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий