Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перше Причастя в парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Києві
16:35 П'ятниця 0 238
24-05-2019, 16:35

Перше Причастя в парафії Воздвиження Всечесного Хреста в Києві

У київській кармелітській парафії триває білий тиждень. 19 травня 2019 року до Першого Причастя приступили 13 дітей, що стало радісною подією не тільки для батьків, а й для всієї парафіяльної спільноти.
Діти готувалися до цієї події впродовж кількох років, вивчаючи на катехизах із сестрою Святославою правди віри.

Під час Меси діти, святково вдягнені в білий одяг, уважно слухали Боже Слово, із запаленими свічками відновили обітниці хрещення, а під кінець подякували батькам, що передали їм віру і допровадили до єднання з Ісусом у Причасті.


Літургію очолив настоятель парафії отець Бенедикт Крок OCD. Звертаючись до дітей із проповіддю, він наголосив на словах щойно прочитаного Євангелія: «З того дізнаються всі, що ви – Мої учні, коли любов матимете між собою» (Йн 13, 35). Він заохотив дітей і всіх парафіян дивитися на Божу любов, яка віддає себе до кінця, отримувати її дар у Євхаристії й нести у щоденне життя між людьми.


Після Меси діти отримали пам’ятки Першого Причастя та ділилися радістю довкола солодкого столу.

Нехай Бог тримає їх і всіх вірних у Своїй руці та нікому не дозволить відпасти від Його благодаті.


Юлія Бойко

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.