Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Послання Папи Франциска на похорон Жана Ваньє: Зберегти вірність його євангельській інтуїції
14:51 П'ятниця 0 46
17-05-2019, 14:51

Послання Папи Франциска на похорон Жана Ваньє: Зберегти вірність його євангельській інтуїції

«Стараючись жити в єдності з Христом, через Якого Бог узяв на Себе всі наші слабкості, Жан Ваньє подбав про те, щоб найслабші люди, надто часто відкинені, були прийняті як брати й сестри, у пошані до релігійних і суспільних відмінностей», – сказано в посланні Папи Франциска учасникам похорону засновника рухів «Ковчег» і «Віра і світло», що упокоївся 7 травня.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Похорон відбувся 16 травня 2019 року в муніципалітеті Трослі-Брей неподалік Парижа. Тут 1964 року Жан Ваньє запросив двох людей із особливими потребами жити разом, з чого зродився рух «L’Arche» («Ковчег»). Скромне похороне богослужіння очолив архієпископ Ренна П’єр Орнеллас, що представляє Католицьку Церкви при «L'Arche internationale». Він і прочитав послання від Папи.

Його Святість запевняє, що молиться за те, аби Господь «захистив велику та прекрасну родину "Ковчегу"», і висловив сподівання, що, «зберігаючи вірність євангельському чуттю Жана, усі спільноти й надалі залишатимуться місцем свята і прощення, співчуття й радості, показуючи, що кожного, хай як неповносправного, Господь любить і кличе бути учасником світу братерства, справедливості та миру».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий