Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Паломництво родин Луцької дієцезії в неділю Доброго Пастиря у Ківерцях
11:24 Четвер 0 70
16-05-2019, 11:24

Паломництво родин Луцької дієцезії в неділю Доброго Пастиря у Ківерцях

12 травня 2019 року Домашня Церква Луцької дієцезії, а також інші родини з Луцька, Костополя, Сарн, Рівного, Острога й Ківерців зібрались у ківерцівському санктуарії Божого Милосердя, щоб разом провести День спільноти під час дієцезіального паломництва для родин із нагоди Року святості подружжя і сім’ї.
Про це повідомляє Луцька дієцезія

Надзвичайно цікава конференція, щирі свідчення та плідна молитва допомогли родинам наново відкрити Бога як люблячого Батька, турботливого опікуна й мудрого наставника. Цей день був особливий ще й тому, що сім’я Домашньої Церкви поповнилася двома новими колами, що урочисто долучилися до неї під час Літургії й отримали благословення від єпископа Віталія Скомаровського. Так діє Господь – збирає Свою отару, збільшує її, щоб вівці не губилися в життєвих турботах, а змагалися з труднощами й ділилися радощами та печалями.

Щиро дякуємо парафіянам із Ківерців, що відкрили серця для гостей і долучилися до організації свята. Дякуємо Господу за запал, який понесемо поміж люди.

Наталія Оладько

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:37 Четвер 0 78 Таїнство Миропомазання в Житомирі Парафія святого Вацлава в місті Житомир давно не переживала такої піднесеної та урочистої події. Святкування відпусту на честь другого покровителя храму святого Йоана з Непомук, було поєднане з уділенням таїнства Миропомазанням.