Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Мощі святого Шарбеля в катедрах Одеси і Харкова
16:31 Середа 0 169
15-05-2019, 16:31

Мощі святого Шарбеля в катедрах Одеси і Харкова

Реліквіарій із мощами святого Шарбеля, який супроводжувала група ліванців на чолі із головою маронітської спільноти в Україні Еліасом Сассіном, у травні 2019 року вже побував у храмах Києва, Львова та на Закарпатті.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

У п'ятницю, 10 травня мощі привезли в Одеський кафедральний собор Успіння Богородиці, де їх зустріли ординарій Одесько- Сімферопольський єпископ Броніслав Бернацький, настоятель отець Йосиф Павлюк та інші священики.

У суботу, 11 травня вони побували в Харківській катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії, де Святу Месу звершив настоятель отець Григорій Семенков.

У неділю, 12 травня мощі прибули в Запорізький співкафедральний собор Бога Отця Милосердного. На цьому і завершилося їх паломництво Україною.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.