Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про Жана Ваньє: Дякую цьому мужеві за його велике свідчення
15:19 Четвер 0 270
9-05-2019, 15:19

Папа про Жана Ваньє: Дякую цьому мужеві за його велике свідчення

Під час перельоту зі Скоп’є до Рима Папа Франциск віддав шану Жанові Ваньє, який 7 травня відійшов до вічності на 91-му році життя.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Виконувач обов’язків директора Ватиканського прес-центру Алессандро Джізотті під час перельоту звернувся до Папи: «Ви сьогодні ходили слідами Матері Терези, великого свідка християнської любові, й усі ми, як і ви, як знаємо, були вражені смертю Жана Ваньє – приятеля і брата найвідкиненіших, іще одного великого свідка. Хочу попросити вас поділитися кількома думками про Жана Ваньє».

Його Святість сказав, що знав про стан здоров’я Жана Ваньє, а тиждень тому мав із ним телефонну розмову. «Хочу подякувати за його свідчення: це була людина, що зуміла прочитати християнську плідність у таємниці смерті, хреста, хвороби, у таємниці тих, кого світ зневажає й відкидає, немов непотріб. Він трудився не лише для найостанніших, а й задля тих, кому ще перед народженням загрожує смертний вирок. Просто дякую йому і дякую Богові за те, що дав нам цього мужа та його велике свідчення».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий