Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Триває відновлення храму в Більшівцях
12:51 Четвер 0 127
16-05-2019, 12:51

Триває відновлення храму в Більшівцях

10 травня архієпископ Мечислав Мокшицький ознайомився з процесом відновлювальних робіт у храмі Відвідин Пресвятої Діви Марії в Більшівцях Галицького району Івано-Франківської області.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Відновлений з руїн архітектурний комплекс санктуарію Матері Божої в Більшівцях приваблює дедалі більше духовних і світських осіб. У відбудованих приміщеннях монастиря відбуваються реколекції, дні богопосвячених осіб, курси духовної віднови для черниць РКЦ й УГКЦ, міжнародні конференції. Щороку до Матері Божої Більшівецької приходять велелюдні піші паломництва миру і поєднання. Діє парафія РКЦ, якою опікуються францисканці конвентуальні.

Делегат провінційного настоятеля Ордену Братів Менших Конвентуальних в Україні отець Станіслав Кава OFMConv і настоятель дому в Більшівцях отець Анджей Ванат OFMConv ознайомили архієпископа зі станом ремонтно-реставраційних робіт у храмі.

Костянтин Чавага

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:37 Четвер 0 78 Таїнство Миропомазання в Житомирі Парафія святого Вацлава в місті Житомир давно не переживала такої піднесеної та урочистої події. Святкування відпусту на честь другого покровителя храму святого Йоана з Непомук, було поєднане з уділенням таїнства Миропомазанням.