Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла II для собору в Відні
15:38 Середа 0 418
8-05-2019, 15:38

Архієпископ Мечислав Мокшицький передав мощі святого Йоана Павла II для собору в Відні

Віденський собор святого Стефана отримав мощі святого святого Йоана Павла II. Невеликий релікварій із волоссям Папи 5 травня передав настоятелю віденського собору отцеві Антону Фаберу архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Декрет, який прочитали польською й німецькою мовами, вказує, що ці мощі – подарунок для митрополита Відня, кардинала Крістофа Шенборна, і для віденської катедри святого Стефана.

У проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький згадав про роки, які прожив разом зі святим Папою, і підкреслив, що Йоан Павло ІІ був людиною глибокої молитви. Кожен день він розпочинав із молитви на розарії, яку проказував, лежачи хрестом у приватній каплиці. Він також ніколи не закінчував дня без молитви. «Йоан Павло ІІ намагався переконати інших людей інтенсивно молитися й докладався до відновлення цього світу», – згадав архієпископ.

Перебуваючи у Відні як архієпископ Кракова, Кароль Войтила побував у соборі святого Стефана й молився перед Пресвятими Дарами в місцевій каплиці святого Елігія. Кілька років тому на стіні біля каплиці був створений барельєф із зображенням Йоана Павла ІІ, який молиться навколішки.

Архієпископ Мокшицький перебував у Відні з нагоди 74-ї річниці звільнення німецьких концтаборів Маутхаузен-Гусен. Митрополит Львівський звершив Євхаристію в польському національному святилищі – храмі святого Йосифа у віденському Каленберзі. Вірні після Меси поклали вінки та квіти до мавзолею з останками поляків, які загинули під час Другої світової війни в Австрії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий