Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск і Головний Рабин Рима обмінялися привітаннями
13:34 Субота 0 1 026
20-04-2019, 13:34

Папа Франциск і Головний Рабин Рима обмінялися привітаннями

З нагоди єврейського свята Песах, яке розпочинається сьогодні, та християнського Великодня, Папа обмінявся привітаннями з Головним Рабином Рима.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Нехай же Бог милосердя супроводжує вас Своїм благословенням та обдарує миром і злагодою, – написав Папа у вітальному посланні рабинові Рікардо Ді Сеньї. – Оживляючи з цієї радісної нагоди зв’язки братерства й піклування про найнужденніших у нашому суспільстві, запевняю свою згадку про вас і прошу не переставати молитися за мене. Хаґ самеах (Веселих свят)».

Рікардо Ді Сеньї надіслав Його Святості особисті привітання. «З наближенням пасхальних свят, – читаємо у власноручно написаній листівці, – щиро дякую та відповідаю взаємними побажаннями радості, спокою та здоров’я, зміцнення та плідних стосунків дружби й співпраці. Нехай же будуть вислухані ваші добрі молитовні прохання».
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 135 Папа: «Далі молімося за мир в Україні та в усьому світі» Папа Франциск побажав, аби криза, спровокована війною в Україні, стала викликом для мудрих державних мужів у будуванні миру, що ґрунтується не на рівновазі озброєнь і страхові, але на взаємній пошані між народами і цивілізаціями.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.