Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження духовенства Луцької дієцезії в Дубні
16:12 Четвер 0 108
16-05-2019, 16:12

День зосередження духовенства Луцької дієцезії в Дубні

У вівторок, 14 травня 2019 року, у свято апостола Матія духовенство Луцької дієцезії на чолі з єпископом Віталієм Скомаровським зустрілося на останньому перед літніми канікулами дієцезіальному дні зосередження в парафії святого Йоана Непомука в місті Дубно, настоятелем якої є отець Ґжеґож Оважани.
Про це повідомляє Луцька дієцезія

Спільна молитва, можливість сповіді, перебування разом і спілкування, як завжди, додали нових сил для щоденного служіння. Цього разу під час конференції отця Кшиштофа Орліцького була нагода ще раз почути думки духовного покровителя дієцезії, слуги Божого єпископа Адама Шельонжека, останнього передвоєнного єпископа Луцької дієцезії, про покликання до священства й мету священицького служіння. У Дубні до Другої світової війни містилася одна з духовних семінарій Луцької дієцезії, тож, як зазначив отець Кшиштоф, це місто особливе: адже тут формувалися колись майбутні пастирі, розвивалося їхнє покликання.

Пізніше, перед виставленими Пресвятими Дарами, усі мали можливість подумати про почуте та про власне покликання.

Літургія, як завжди, була центром дня зосередження. Її очолив єпископ Віталій Скомаровський у співслужінні зі священиками, один із яких – отець Анджей Сцісловіч, настоятель парафії у Здолбунові – цього дня святкував 25-ту річницю священицьких свячень. Єпископ тепло привітав отця Анджея з цим чудовим святом. Варто згадати, що отець Анджей Сцісловіч – один зі «старожилів» Луцької дієцезії: він прийшов працювати на ці терени 1994 року, практично відразу після свячень.

Покликаючись на Євангеліє дня, у якому Ісус говорить про любов до ближнього, єпископ підкреслив, що ця любов можлива лише разом із Христом. Саме Він допомогає здійснювати те, що на наш, людський погляд неможливе – любити ближнього попри різноманітні труднощі у взаєминах.

Після Святої Меси відбулася коротка зустріч, під час якої привітали ще одну іменницю, сестру терезіянку Боніфацію Сьліжевську.

Опісля священики поділилися враженнями, думками і спостереженнями щодо особливостей перегринації ікони Святого Сімейства у своїх парафіях, а також залагодили кілька організаційних питань, пов’язаних із Роком святості подружжя та сім’ї, й інших дієцезіальних справ.

Завершився день зосередження смачним обідом. Щиро дякуємо настоятелю парафії отцеві Ґжеґожу Оважаному й парафіянам за тепло та гостинність.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:37 Четвер 0 78 Таїнство Миропомазання в Житомирі Парафія святого Вацлава в місті Житомир давно не переживала такої піднесеної та урочистої події. Святкування відпусту на честь другого покровителя храму святого Йоана з Непомук, було поєднане з уділенням таїнства Миропомазанням.