Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кінець навчального року у Львівській семінарії
13:38 Субота 0 149
18-05-2019, 13:38

Кінець навчального року у Львівській семінарії

16 травня у Вищій Духовній Семінарії святого Йосипа в Брюховичах святкували святу Євхаристію наприкінці навчального року 2018/2019. Святу Месу очолив єпископ Гебхард Фюрст разом з делегацією з єпархії Роттенбург-Штутгарт (Німеччина). 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Також були присутні: архієпископ Мечислав Мокшицький митрополит Львівський, єпископ Марʼян Бучек і єпископ-помічник Едуард Кава, а також священики вихователів та гості.

Єпископ Гебхард Фюрст у своїй проповіді наголосив на гідності бути священиком і місією, яка пов’язана з цією гідністю, вказувати на Христа. "Священики на прикладі, мають проявляти братню любов, якою є сам Христос".

Після Меси відбувся спільний обід і подяка Богові і людям за минулий рік формації та навчання.

сем. Петро Демій

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.