Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість Воскресіння Господнього в бердичівському санктуарії
10:07 Понеділок 0 410
22-04-2019, 10:07

Урочистість Воскресіння Господнього в бердичівському санктуарії

У Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві 20 квітня з 9:00 щогодини відбувалося посвячення великодніх страв у нижньому храмі, а о 20:00 годині на площі перед сходами до храму розпочалася Пасхальна вілігія, яка згодом продовжилась усередині.

Очолив Літургію та виголосив урочисту проповідь отець Христофор Урбанський OCD. Із ним служили настоятель бердичівського санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD, делегат Краківської провінції Ордену Босих Кармелітів в Україні отець Юзеф Кухарчик OCD, отець Максиміліан Подвіка OCD та отець Павло Ферко OCD.


«У період Пасхальних свят бажаємо вам, брати і сестри, непорушної віри в остаточну перемогу Бога,  спокійного, радісного святкування в родинному колі, взаємної доброзичливості, злагоди з сусідами, щирого взаєморозуміння з рідними та знайомими. Бажаємо, щоб неспокій щодо майбутнього розсіювався завдяки довірі до Божого Провидіння і взаємній людській солідарності. Христос воскрес!» – привітали вірних брати босі кармеліти.


А вранці 21 квітня відбулася урочиста Пасхальна Літургія з процесією навколо мурів санктуарію. На чолі процесії несли хрест і фігуру Воскреслого Ісуса, а також співали великодні пісні. Очолив Літургію та виголосив проповідь настоятель санктуарію отець Рафаїл Мишковський OCD.


Поряд із численними бердичівськими парафіянами та гостями міста Воскресіння Господнє у храмі святкували пастори протестанських церков міста Бердичева.


Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.