Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Львові розпочав роботу кінно-спортивний парафіяльний клуб
16:42 Вівторок 0 72
14-05-2019, 16:42

У Львові розпочав роботу кінно-спортивний парафіяльний клуб

Екскурсія на львівський іподром започаткувала існування кінно-спортивного клубу парафії святого Йоана Павла ІІ у Львові.
Батьки  та діти змогли годувати коней (цукром, морквою та яблуками) та спробували їзду верхом. Це була чергова зустріч з цими прекрасними тваринами: у Вербну неділю діти ходили в "Єрусалим" на коней. Саме з цим конем на ім'я "Персик" буде можна зустрічатись під час занять парафіяльного кінно-спортивного клубу.
Якщо  доросли і діти люблять коней і мають бажання ближче пізнати цих прекрасних тварин, навчитись їздити верхи, дізнатися, як за ними доглядати, чим годувати, як осідлати – є можливість відвідувати заняття з верхової їзди на львівському іподромі! Такі заняття однозначно є прекрасною терапією для дітей, можливістю нести відповідальність та виховати у собі дисциплінованість, а також збагатитись духовно та підготуватись фізично!
Організатором даної можливості є парафіяльний кінно-спортивний клуб “Переможець” при парафії святого Йоана Павла II. Відвідувати заняття можуть всі бажаючі мешканці міста Львова. Можна записуватися у координатора - 0679846671(Світлана Юзвишин).

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.