Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Фатімське богослужіння перед зачиненим храмом у Львові
10:12 Середа 0 134
15-05-2019, 10:12

Фатімське богослужіння перед зачиненим храмом у Львові

Увечері 13 травня, в 102-гу річницю початку об’явлень Матері Божої у Фатімі та з нагоди початку Фатімських богослужінь у Львові, архієпископ, митрополит Львівський Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу перед зачиненими дверима львівського храму Стрітення Господнього.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Від грудня минулого року римо-католики позбавлені можливості молитися в цій святині.

Митрополит Мечислав Мокшицький у проповіді наголосив на значенні Фатімських об’явлень, окреслив ситуацію з храмом Стрітення Господнього та закликав до ревних молитов за повернення цієї історичної латинської святині Римсько-Католицькій Церкві. «Хочемо молитися і просити Марію про навернення грішників, про Боже милосердя, про мир в Україні» - сказав Його Ексцеленція.

Процесія духовенства і вірних з фігурою Матері Божої Фатімської пройшла вулицями міста на площу Ринок і повернулася на площу перед костелом Стрітення Господнього.

На завершення Архієпископ Мечислав Мокшицький оголосив Акт посвячення України Непорочному Серцю Марії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.