Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Храмове свято в парафії святої Софії в Житомирі
10:16 П'ятниця 0 150
17-05-2019, 10:16

Храмове свято в парафії святої Софії в Житомирі

15 травня – це особливий день для католиків Житомира. Храм святої Софії, який багато років був єдиною можливістю зустріти Живого Бога у Пресвятих Дарах, цього року заповнили парфіяни з усіх міських парафій. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Урочисту Святу Месу очолив отець Олександр Язловецький, канцлер дієцезіальної курії, у співслужінні з зібраними священиками. У проповіді отець поділився роздумами про покровительку храму – святу Софію, про яку відомо небагато, крім того, що вона виховала своїх трьох дочок так, що вони були готові померти, щоб залишитися вірними Христові. Ім’я Софія означає мудрість. Але це не те саме, що знання. Це особливий дар Божий, і людина, що його має, хай яка її освіта, завдяки ньому розуміє здібності й дари, які їй дав Господь. Свідома свого покликання й мети, до якої її призначив Бог, особа завдяки цьому дарові вміло використовує свої таланти й упевнено прямує до мети.

На закінчення Меси вірні перед Пресвятими Дарами співали Лоретанську літанію, просячи про мир в Україні та про те, і щоб ніколи не бракувало людей, які нестимуть слово Боже у світ. Урочиста Євхаристійна процесія навколо храму завершила цей святковий і теплий день. А після зміцнення словом Божим і Тілом Христовим усі парафіяни мали змогу поспілкуватися й підживити фізичні сили завдяки фуршетові, який самі й приготували. Тепла атмосфера, якій сприяла навіть погода, була добрим закінченням святкового дня.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:37 Четвер 0 78 Таїнство Миропомазання в Житомирі Парафія святого Вацлава в місті Житомир давно не переживала такої піднесеної та урочистої події. Святкування відпусту на честь другого покровителя храму святого Йоана з Непомук, було поєднане з уділенням таїнства Миропомазанням.