Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Освячення меморіальної таблиці отця Юзефа Чарніка в Новому Місті на Львівщині
16:54 Вівторок 0 74
12-02-2019, 16:54

Освячення меморіальної таблиці отця Юзефа Чарніка в Новому Місті на Львівщині

8 лютого 2019 року в Новому Місті на Львівщині відкрили меморіальну таблицю, присвячену пам’яті отця Юзефа Чарніка, багатолітнього настоятеля місцевої громади.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Архієпископ Мечислав Мокшицький і рідна сестра отця Юзефа разом відкрили меморіальну таблицю, кошти на яку зібрали вірні Нового Міста. Митрополит також освятив пам’ятну таблицю, дякуючи Богові за служіння отця настоятеля.

Потім усі зібрані вирушили до храму, де була звершена спільна Євхаристія в першу річницю смерті отця Юзефа. В урочистостях узяли участь священики з деканату, сестра отця Юзефа з дочкою, гості з Польщі й вірні з парафії.

Отець Тадей Легович

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).