Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Християнська служба порятунку у Львівській катедрі
14:25 Середа 0 76
13-02-2019, 14:25

Християнська служба порятунку у Львівській катедрі

У неділю, 10 лютого 2019 року, представники екуменічного служіння «Християнська служба порятунку» на чолі з капеланом Ігорем Шуліком прибули до митрополичої базиліки у Львові, щоб поділитися досвідом служіння серед людей на лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях та подякувати за допомогу громаді Львова.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Ігор Шторм, командир Християнської Служби Порятунку, координатор місіонерської команди ХСП-Маріуполь п. Володимир Завадський, разом із Настею та Веронікою, підопічними дитячого центру Ковчег, зустрілись із вірними кафедрального собору та під час кожної Євхаристії розповідали про життя та потреби людей, які живуть близько лінії розмежування. Гості також відвідали Львівського Митрополита та подякували за підтримку та благословення.

«Перш за все для нашого служіння потрібні люди, які готові присвятити трохи свого життя. Це капелани-священики, місіонери, рятувальники; потім уже матеріальна допомога», – сказав у розмові капелан.

Підтримати ХСП можна благодійними пожертвами в межах України:
Благодійна організація «Благодійний Фонд «Християнська Служба Порятунку»
р/р 26008052650029,
ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
код ЄДРПОУ: 35872927
МФО: 300711
*призначення платежу: благодійний внесок

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).