Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Завдання християн – боротися з сучасним невільництвом
15:07 Субота 0 57
9-02-2019, 15:07

Папа: Завдання християн – боротися з сучасним невільництвом

Папа Франциск прийняв у п’ятницю, 8 лютого 2019 року, коли Католицька Церква відзначає пам’ять святої Джузеппіна Бахіти, небесної покровительки жертв торгівлі людьми, довірчих адміністраторів і благодійників італійського «Фонду Галілея».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Фонд Галілея» з осідком у Пізі заснований 1943 року для поширення наукової культури. Він також сприяє численним ініціативам, що ґрунтуються на християнських цінностях, і підтримує проекти Папи, особливу увагу приділяючи Папським академіям наук і суспільних наук. Фонд також сприяє екуменічним стосункам між Католицькою й Англіканськими Церквою й підтримує християнські громади у Святій Землі.

Нести Євангеліє убогим і жертвам торгівлі людьми

Звертаючись до представників «Фундації Галілея», Папа Франциск наголосив на цінній ролі, яку вона відіграє ву поширенні спасенного послання Євангелія людям нашого часу, особливо найуразливішим». Святіший Отець сказав: «Насамперед, хочу підкреслити ваш внесок у підвищення рівня поінформованості щодо тих, хто страждає від бідності та визискування, зокрема тих, що стали невільниками злочину торгівлі людьми. Сьогодні це є невідкладним і важливим завданням християн».

Джузеппіна Бахіта – свята, що зазнала рабства

Папа окремо згадав суданську святу Джузеппіну Бахіту, що мала особистий досвід насильства та приниження, проживши нелегкий багаторічний шлях рабства, але з Божою допомогою змогла «пізнати справжню свободу та правдиву радість».

«Святість її життя, – мовив єпископ Риму, – є закликом не лише з більшою рішучістю боротись проти сучасних форм невільництва, що є відкритою раною на тілі суспільства, бичем на Христовому тілі та злочином проти людства, але також навчитись на її чудовому прикладі. Чого ж вона нас навчає? Вона вчить нас, як присвячувати себе убогим з ніжністю, лагідністю і співчуттям».

Святіший Отець заохотив «Фундацію Галілея» й далі розгортати свою діяльність, знаходячи підтримку в молитві, в заступництві святої Бахіти та силі, яку може дати тільки Святий Дух.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.