Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Прощання із отцем Юліаном Юськівим OFM у Хусті на Закарпатті й похорон у Судовій Вишні на Львівщині
15:08 Четвер 0 1 067
24-01-2019, 15:08

Прощання із отцем Юліаном Юськівим OFM у Хусті на Закарпатті й похорон у Судовій Вишні на Львівщині

Із ігуменом Свято-Успенського францисканського монастиря й адміністратором греко-католицьких парафій у Нижньому Бистрому й Хусті на Закарпатті отцем Юліаном Юськівим, який трагічно загинув 17 січня 2019 року, на 39-му році життя та 14-му році священства, під час пожежі в монастирі, прощались у Хусті: 20 січня – у храмі святих Йоакима і Анни, а 21 січня – у Свято-Вознесенському греко-католицькому соборі. Опісля тіло отця Юліана перевезли в його рідне місто Судова Вишня.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Наступного дня, 22 січня, похоронну Службу Божу в храмі Матері Божої Помічниці Вірних у Судовій Вишні на Львівщині очолив і виголосив проповідь єпископ-помічник Львівський Едвард Кава у присутності греко-католицького єпископа-помічника Мукачівського Ніла Лущака.

Провести отця Юліана в останню путь прибули співбрати з Польщі на чолі з отцем Димитрієм Жегліном OFM, із монастирів Ужгорода, Тернополя та Золочева, світські францисканці, священики із околиць і міста й віряни з Судової Вишні.

Після Служби Божої було зачитано лист-співчуття настоятеля Провінції святого архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні отця Даниїла Ботвіни OFM. Присутні теж мали змогу висловити співчуття. Похоронено отця Юліана біля Спаської гори на міському цвинтарі.

За словами хустського греко-католицького декана Володимира Бабича, покійний отець Юліан був душею деканату, радо допомагав усім священикам, які просили його про реколекції, сповідь чи заміну. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).