Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День святого Маруна в Києві
10:31 Субота 1 130
9-02-2019, 10:31

День святого Маруна в Києві

Маронітська Родина в Україні 6 лютого святкувала день святого Маруна, Отця Маронітської Католицької Церкви. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Захід відбувся під патронатом митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького.

Урочисту Месу відслужили в конкафедральному храмі святого Олександра в Києві. Її очолив архієпископ Пол Саях, представник Маронітського Патріарха кардинала Мара Бешара Бутруса Аль Раї, у співслужінні з архієпископом Мечиславом Мокшицьким, єпископом Яном Собілом, єпископом Віталєм Кривицьким, єпископом Нілом Лущаком, численними священиками з дієцезії. На урочистість прибули делегації парафіяльних спільнот з Ірпеня та Ставища й багато вірних із київських парафій.

Святкування розпочалося з урочистого внесення і вшанування мощей святого Шарбеля. Служба Божа відбулася в маронітському обряді арамейською, сирійською й арабською мовами. Її супроводили співом найкращі співаки Лівану.

На закінчення архієпископ Пол Саях вручив подяки тим духовним особам і мирянам, які доклалися до розвитку Маронітської спільноти в Україні. Архієпископ Мечислав Мокшицький висловив сподівання, що Маронітський Патріарх делегує священика з Лівану для організації місцевої маронітської парафії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Костянтин Чавага
Додав Костянтин Чавага
9 лютого 2019 14:31
Єпископ Ніл Лущак не належить до УГКЦ, а є єпископом-помічником Мукачівського греко-католицької єпархії sui juris (свого права), яка безпосередньо підпорядкована Апостольській Столиці.

Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).