Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав хворих
13:18 Вівторок 0 168
12-02-2019, 13:18

Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав хворих

11 лютого 2019 року, у літургійний спомин об’явлення Матері Божої в Лурді, коли Католицька Церква відзначає Всесвітній день хворого, архієпископ митрополит Львівський Мечислав Мокшицький побував у Домі милосердя св. Зигмунда Гораздовського у Брюховичах біля Львова.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

У каплиці Дому Милосердя архієпископ очолив Службу Божу й виголосив проповідь. Співслужили з ним отець-капелан Володимир Смолин, отець Микола Біскуп і отець Роман Лисак.

Митрополит подякував сестрам юзефіткам, волонтерам і всім, хто опікується хворими в Домі милосердя.

Після завершення Меси архієпископ Мечислав Мокшицький єлеопомазав недужих, поспілкувався з ними й передав кожному образок святого Йоана Павла ІІ.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).