Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Отця-прелата Людвіка Камілевського поховали в Полонному на Хмельниччині
16:02 П'ятниця 0 780
25-01-2019, 16:02

Отця-прелата Людвіка Камілевського поховали в Полонному на Хмельниччині

У четвер, 24 січня 2019 року отця-прелата Людвіка Камілевського, котрий 21 січня, на 73-му році життя відійшов до вічності в лікарні у Луцьку, після прощання з ним 22 січня у Луцьку та 23 січня у Житомирі поховали в парафії святої Анни у Полонному на Хмельниччині.


Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Очолив Святу Месу в парафіяльному костелі митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокшицький у співслужінні: голови Конференції Римсько-Католицьких Єпископів в України ординарія Одесько-Сімферопольського, єпископа Броніслава Бернацького, ординарія Харківсько-Запорізького єпископа Станіслава Широкорадюка, ординарія Луцького, єпископа Віталія Скомаровського та єпископа-помічника Кам'янець-Подільського Радослава Змітровича у присутності численних священиків з різних куточків України, представників консульства Республіки Польща в Україні та сотень і сотень вірян.

Отця Людвіка любили і шанували за життя, тому і не забракло бажаючих провести в останню путь цього легендарного священика, котрий повертав, відновлював та будував храми на Львівщині, Волині, Поліссі та Поділлі, а головне - запалював та відновлював духовність у серцях людей.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).