Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва з Папою Франциском за жертв торгівлі людьми
12:26 Понеділок 0 75
11-02-2019, 12:26

Молитва з Папою Франциском за жертв торгівлі людьми

Промовляючи після молитви «Ангел Господній» у неділю, 10 лютого 2019 року, до паломників, які зібралися на площі святого Петра, Папа Франциск нагадав, що за два дні перед тим, у літургійний спомин святої Жозефіни Бакіти, відбувся 5-й Усесвітній день молитви за припинення торгівлі людьми. За його словами, цьогорічне гасло «Разом проти торгівлі людьми» стало запрошенням «об’єднати зусилля, щоби подолати цей виклик».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Дякую всім, хто воює на цьому фронті, зокрема численним черницям. Звертаюся з особливим закликом до урядів, аби вони рішуче долали причини цього лиха, а жертви знаходили захист», – сказав Святіший Отець, додаючи, що всі ми можемо й мусимо співпрацювати, викриваючи випадки експлуатації та рабства.

Молитва

Наголосивши, що «молитва є силою, що підтримує наші спільні зусилля», Папа запросив паломників проказати разом з ним молитву до святої Жозефіни Бакіти, текст якої роздали на площі:

«Свята Жозефіно Бакіто, у дитинстві тебе продано як невільницю, ти мусила знести невимовні труднощі та страждання.
Визволена з фізичного рабства, ти знайшла справжнє викуплення в зустрічі з Христом і Його Церквою.
Свята Жозефіно Бакіто, допоможи всім, хто потрапив у пастку рабства.
Від їхнього імені заступайся перед Богом милосердя, щоб могли бути розбитими кайдани їхнього поневолення.
Нехай же сам Бог визволить наражених, поранених чи знеможених торгівлею й контрабандою людей. Нехай принесе полегшення тим, хто пережив рабство, і навчить їх бачити в Ісусі приклад віри й надії, щоб вони могли оздоровити свої рани.
Благаємо тебе молитися й заступатися за нас усіх: щоб ми не піддавалися байдужості, щоб ми розплющили очі й зуміли побачити нужду на рани численних братів і сестер, позбавлених гідності та свободи, і почути їхнє волання про допомогу. Амінь».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.