Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Похорон мами отця Олексія Самсонова в Сумах
10:46 Середа 0 297
13-02-2019, 10:46

Похорон мами отця Олексія Самсонова в Сумах

У понеділок, 11 лютого 2019 року, у спомин Лурдської Матері Божої, у Сумах відбувся похорон матері директора «Радіо Марія» отця Олексія Самсонова. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Месу очолив єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирський, з яким співслужили священики Київсько-Житомирської й Харківсько-Запорізької дієцезії.

У проповіді єпископ говорив про сенс життя, вказуючи, що охрещена людина живе для Царства Небесного. Він поділився також особистим досвідом переживання смерті батька й нагадав, потішаючи отця Олексія та його близьких, що тепер мати може зробити для них більше в небі.

Вічний відпочинок дай їй, Господи.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).