Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Створено антикорупційний орган Святого Престолу
13:24 Неділя 0 80
10-02-2019, 13:24

Створено антикорупційний орган Святого Престолу

У суботу, 9 лютого 2019 року, у Ватикані оприлюднено новий статут Бюро загального ревізора, органу контролю, створеного 2014 року в рамах реформи фінансово-економічної сфери Апостольської Столиці. Новий статут, що діятиме від 16 лютого, заступає попередній, затверджений на випробувальний термін у 2015 році.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Третій параграф першої статті документу визначає, що це Бюро – «антикорупційний орган» у значенні, окресленому в конвенції ООН проти корупції, до якої Святий Престол приєднався 19 жовтня 2016 року.

Новий статут посилює повноваження загального ревізора, який отримує право безперешкодного доступу до «інформації та документів економічного чи адміністративного характеру» адміністрацій і органів Святого Престолу й може виконувати «будь-які інші ревізійні процедури, які вважатиме відповідними до обставин». Його обов’язком є доповідати Раді з економічних питань, Бюро фінансової інформації й судовій владі Держави-міста Ватикан про виявлені порушення.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.