Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У луцькій катедрі молилися за єпископа Адольфа Шельонжека в річницю його смерті
10:17 Неділя 0 220
10-02-2019, 10:17

У луцькій катедрі молилися за єпископа Адольфа Шельонжека в річницю його смерті

У суботу, 9 лютого 2019 року, у луцькому кафедральному соборі cвятих апостолів Петра і Павла відбулася молитва за слугу Божого єпископа Адольфа Шельонжека у шістдесят дев’яту річницю його смерті в намірі якнайшвидшої беатифікації. 
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Месу з цієї нагоди очолив настоятель собору отець канонік Павло Хом'як у співслужінні з отцем Вітольдом-Йосифом Ковалівим із парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Острозі на Рівненщині, який також виголосив проповідь, і з місцевим вікарієм отцем Романом Власюком.

В урочистості взяли участь луцькі віряни й харцери зі Здолбунова.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).