Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Одесі розпочалось XI засідання Комісії душпастирства молоді
12:03 Середа 0 158
13-02-2019, 12:03

В Одесі розпочалось XI засідання Комісії душпастирства молоді

У вівторок, 12 лютого 2019 року, в Одесі розпочалось XI засідання Комісії душпастирства молоді Римсько-Католицької Церкви в Україні.


Як повідомляє Комісія у справах душпастирства молоді, комісія працює в каплиці святого Климентія. На зустріч прибули представники Київсько-Житомирської, Львівської, Харківсько-Запорізької й Одесько-Сімферопольської дієцезії. Разом із душпастирями в засіданні беруть участь і молоді люди.

Після оголошення протоколу з попередньої зустрічі (вона відбулась у Запоріжжі) отець Міхал Воцял зачитав звіт про діяльність комісії й фінансовий звіт за 2018 рік. Учасники згадали заходи, які КДМ провела за останній період.

Після невеликої перерви з діяльністю Національної молодіжної ради України учасників зустрічі ознайомив гість – Антон Черепенко.

Згадали також і про Синод, присвячений молоді. Про його офіційний документ розповів отець Юстин Копитко. Долі душпастирі проанонсували заходи у своїх дієцезіях на 2019 рік.

Після насиченого робочого дня члени комісії й молодь узяли участь у Месі, яку очолив єпископ Броніслав Бернацький, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії та голова Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні.

День закінчився прогулянкою Одесою.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).