Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Формаційна зустріч у ВДС Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі
11:52 Неділя 1 133
10-02-2019, 11:52

Формаційна зустріч у ВДС Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі

7 грудня 2018 року в Ворзелі на Київщині відбулася формаційна зустріч семінарійної спільноти Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса з ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії єпископом Віталієм Кривицьким.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Під час зустрічі владика Віталій говорив про важливість євангелізаційного й душпастирського досвіду в житті учнів Ісуса. Приязне спілкування з єпископом заохотило семінаристів до ревнішої й наполегливішої праці над собою задля Господа і тих, до кого вони покликані в майбутньому священицькому служінні.

Після зустрічі відбулася Меса під головуванням єпископа. Завершилася програма урочистим обідом.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
1 комментарій
Олег Кушніков, Київ-Краків
Додав Олег Кушніков, Київ-Краків
12 лютого 2019 18:12
Шановна спільнота Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса. Під час відвідин своєї доньки Марини у м.Кракові я через родича чоловіка моєї доньки Януша Сменди познайомився із спільнотою церкви Богоматері Визволительниці і почав відвідувати неокатехуменальні заняття.
Нажаль, після 3х занять я мушу терміново повертатись у Київ і зможу знову відновити ці заняття у Кракові тільки через 3 місяці (згідно правил перебування українців у Польщі). Від свого родича я отримав адресу неокатехуменальної Київської семінарії у селищі Водогін по вул.8 Березня 11, куди я можу доїхати за 10 хвилин автобусом від Метро Героїв Дніпра, де я проживаю. Нажаль, мені не вдалось розшукати в Інтернеті телефон цієї семінарії. Був би дуже вдячний за інформацію про можливість продовжити катехуменальні заняття у цієї семінарії.  Був би також радий співробітництву.
Я професійний перекладач з німецької та англійської мов по християнській біблійній та психотерапевтичній тематиці, переклав 2 християнські монографії з німецької мови та 2 монографії з англійської мови. Зараз працюю над перекладом підручника австрійського християнського психотерапевта Альфреда Ленгле "Екзістенціальний аналіз" для тренерів по управлінню та керівництву. Володію польскою на побутовому рівні. Можу робити письмові переклади з польської на українську та російську мови. Прошу допомогти мені встановити контакт з керівництвом цієї семінарії. Божих Вам благословінь. Олег Кушніков, перекладач
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).