Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У вересні Папа Франциск відвідає Сицилію
09:37 Неділя 0 209
27-05-2018, 09:37

У вересні Папа Франциск відвідає Сицилію

З нагоди 25-х роковин по смерті блаженного отця Піно Пульєзі Папа Франциск навідається до двох сицилійських дієцезій.
Про це повідомляють Новини Ватикану.

Префектура Папського дому повідомила про те, що 15 вересня 2018 року Папа Франциск здійснить пастирський візит до дієцезій П’яцца-Армеріна та Палермо на італійському острові Сицилія. Візит приурочений до 25-річчя вбивства блаженного отця Піно Пульєзі, який загинув від рук мафії. Ця трагічна подія відбулася саме 15 вересня 1993 року.

Блаженний Джованні Пульєзі – приклад боротьби зі злочинністю


Отець Джованні Пульєзі, званий Дон Піно, був душпастирем, відомим з огляду на просвітницьку діяльність, спрямовану на те, щоби захистити дітей і підлітків вулиці від впливу організованої злочинності. Його протистояння мафії не полягало в тому, щоби навертати тих, хто втягнувся у злочинні структури, але в тому, щоби не дозволити дітям вулиці, що мали босів мафії за ідолів, яких усі шанують, старатися їх наслідувати. Працюючи з підлітками, душпастир намагався допомогти їм зрозуміти, що пошану з боку інших можна здобути й без того, щоби ставати на шлях злочинства, але з огляду на свої здібності та ідеї.

Той факт, що священик виривав молодь із рук мафії і став причиною ворожості з боку босів, які вважали його «перешкодою». Після серії погроз, про які о. Піно нікому не розповідав, 15 вересня 1993 року, якраз на 56-й день народження, його застрелили. 1999 року розпочався беатифікаційний процес, а 25 травня 2013 року кардинал Сальваторе Де Джорджі, вислужений архієпископ Палермо, з доручення Папи Франциска проголосив його блаженним Католицької Церкви.

За темою:
Папа Франциск про три колони богопосвяченого життя: молитву, вбогість і терпіння
Папа: Терплячість – найважливіша чеснота подружнього життя
Папа: Сім’я – це школа віри, любові та громадяннського виховання

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:49 Понеділок 0 96 Папа: Молитва переображує нас і осяває все довкола Христове Переображення показує нам християнську перспективу страждання: воно – необхідний, але проміжний етап. На цьому наголосив Папа Франциск, зустрічаючись у неділю, 17 березня 2019 року, з вірними, які опівдні зібралися на площі святого Петра, аби проказати молитву «Ангел Господній». Він коментував розповідь святого Луки про Переображення, яким «Ісус дає учням Петрові, Якову і Йоанові заздалегідь засмакувати славу Воскресіння».