Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа відвідає італійські спільноти Номадельфії й фоколярів
16:14 П'ятниця 0 397
2-02-2018, 16:14

Папа відвідає італійські спільноти Номадельфії й фоколярів

Навесні Папа Франциск планує два короткі візити в Італії, один із яких присвячений спогадуванню єпископа Тоніно Белло, знакової постаті в житті місцевої Церкви, а другий – двом особливим спільнотам. У п’ятницю, 2 лютого 2018 року, у Ватикані оприлюднено програму цих подорожей.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

20 квітня Святий Отець відвідає місцевість Алессано на півдні Італії, де народився єпископ Антоніо Белло, та місто Мольфетта, де був осідок його дієцезії Мольфетта-Руво-Джовінаццо-Терліцці. Єпископ відійшов до вічності 20 квітня 1993 року, підкошений раком, і зараз триває його беатифікаційний процес. Візит Папи приурочений до 25-ї річниці його смерті. «Дон Тоніно», як називали єпископа в народі, від початку зрікся зовнішніх ознак влади, тому й казав називати себе «отцем». Його служіння було позначене постійною уважністю до стражденних. Двері курії завжди були відчинені для відвідувачів, і нужденні часто знаходили там притулок на ніч.

Прибувши вранці до Алессано, Папа помолиться на могилі єпископа та привітається з його родиною. Опісля на площі перед цвинтарем він зустрінеться з місцевим мешканцями, а далі від’їде до Мольфетти, де відслужить Месу та привітається з представниками дієцезії. Опівдні Папа повернеться до Ватикану.

Через три тижні, 10 травня, Понтифік вирушить на північ, де відвідає Номадельфію, католицьку спільноту-містечко, засновану 1948 року отцем Дзено Салтіні, члени якої живуть за взірцем первісної Церкви, описаної в Діяннях апостолів, і Лоп’яно – міжнародне містечко фоколярів, яке 1964 року заснувала К’яра Любік. До Номадельфії Папа прибуде гелікоптером. Він відвідає цвинтар, де помолиться на могилі засновника отця Салтіні, а в місцевому храмі зустрінеться з членами спільноти, яка святкує 70-річчя. З Номадельфії Святий Отець вирушить до Лоп’яно, розташованого поблизу Флоренції. Там він помолиться в санктуарії Пресвятої Богородиці й зустрінеться зі спільнотою фоколярів. Потому Папа повернеться до Ватикану.

За темою:
Папа: Корупція живить культуру смерті
Папа: Думка про смерть звільняє від ілюзії, що ми пануємо над часом
Папа: суддівська справедливість не обмежується бюрократією

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:29 Субота 0 96 Папа до медпрацівників: На першому місці –людина та її гідність Ставиться до пацієнтів як до людських осіб, а не анонімних чисел, але й самим не перетворюватися в анонімних виконавців закликав Святіший Отець членів Католицької Асоціації медичних працівників.