Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Молитва ніколи не даремна
13:21 Середа 0 1 357
25-07-2018, 13:21

Папа: Молитва ніколи не даремна

Молитві було присвячене повідомлення, поширене через акаунт @pontifex у Твіттері у вівторок, 24 липня.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Молитва ніколи не даремна: завдяки їй завжди проростає щось нове, що рано чи пізно приносить плід», – нагадує Папа Франциск повідомленням у Твіттері, поширеним у вівторок, 24 липня 2018 року.

Від початку свого понтифікату Папа Франциск присвятив чимало проповідей, промов і повчань темі молитви, вказуючи на необхідність і незамінність цього постійного спілкування з Творцем. Сам він наприкінці всіх зустрічей, які проводить, запевняє їхніх учасників у своїй молитві і додає: «Не забувайте молитися про мене».

«Що таке молитва? Це насамперед діалог, особисті стосунки з Богом. Людина була створена як істота, що перебуває в особистих стосунках із Богом, у стосунках, які довершуються лише в зустрічі з Творцем», – повчав Його Святість під час загальної аудієнції на площі святого Петра в середу, 15 листопада 2017 року.

«Молитва – це не просто корисна практика, щоб здобути трохи внутрішнього миру, і не побожний засіб, який дозволяє отримати від Бога те, що потрібно. Якби це було так, то її спонукав би витончений егоїзм», – зазначив Папа Франциск, зустрічаючись у лютому 2016 року з учасниками молитовних груп святого Отця Піо. Він тоді підкреслив, що молитва – це не «таблетка аспірину» для покращення самопочуття, і не «бізнес», у якому щось здобуваємо, а «справа духовного милосердя, яке має на меті все привести до Божого серця».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.