Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч українських семінаристів у Львові
17:37 Понеділок 0 511
14-05-2018, 17:37

Зустріч українських семінаристів у Львові

З 11 до 13 травня у Львівській духовній семінарії у Брюховичах тривала зустріч українських семінаристів, у якій узяли участь семінарії з Городка, Ворзеля, Брюховичів, дві неокатехуменальні семінарії «Redemptoris Mater» із Вінниці й Києва і семінарія Місіонерів святого Вікентія де Поля. 
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

З’їзд розпочався зі знайомства під час спільної вечері в семінарійній альтанці. У суботу семінаристи відвідали святині Львова. Важливим моментом стала зустріч у Палаці архієпископів Львівських з Митрополитом Мечиславом Мокщицьким, яка закінчилася спільним обідом. Екскурсія завершилася Месою під проводом Митрополита.

У неділю семінаристи зустрілися з єпископом-помічником Едвардом Кавою. Він очалив Месу, а у проповіді звернувся до учасників зустрічі: «Будьте свіжі Богом, бо Ви – серце дієцезії».

Закінченням зустрічі стало змагання за «Кубок Митрополита», у якому перше місце посіла семінарія «Redemptoris Mater» із Києва, друге – «Redemptoris Mater» із Вінниці, а третє – ворзельська семінарія.

Наступного року зустріч семінаристів відбудеться у Ворзелі.

Семінарист Владислав Мельник

За темою:
Проповідь архієпископа Мечислава Мокшицького до семінаристів України
У Львові відбулося сьоме засідання Асоціації богопосвяченого житття
Слово архієпископа Мечислава Мокшицького на початок зустрічі спільноти Тезе у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:47 Субота 0 49 Адвентові реколекції в парафії святого Антонія у Львові Від 9 до 11 грудня в парафії святого Антонія пройшли адвентові реколекції. Реколекційні науки виголосив о. Микола Орач OFM Conv, настоятель парафії святого Йосифа в Кременчуці. Темою реколекційних розважань була молитва, без якої віруючій людині важко уявити своє життя.