Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перше Причастя в урочистість Зіслання Святого Духа в Кам’янському
16:21 Середа 0 197
12-06-2019, 16:21

Перше Причастя в урочистість Зіслання Святого Духа в Кам’янському

9 червня 2019 року в парафії святого Миколая в Кам’янському на Дніпропетровщині відбулося подвійне свято – в урочистість Зіслання Святого Духа до Першого Причастя приступили шестеро дітей.


Як повідомляє парафія святого Миколая, готувалися вони до цього два роки. Нехай Боже благословення буде з дітьми та їхніми сім’ями, а сила Святого Духа укріплює їх на дорозі зрілості.

А в ніч із 8 на 9 червня спільнота Віднови у Святому Дусі зібралася на нічне чування разом зі своїм духовним наставником – настоятелем парафії братом Адамом Врубелем OFMCap. Як апостоли колись чекали на обіцяного Духа, так і зібрані цієї ночі чекали на зіслання Святого Духа. Після конференцій була адорація Ісуса в Пресвятих Дарах, коли кожен у тиші, сам на сам з Ісусом, міг переживати цей час, відкриваючи серце для дарів Духа Святого. Нічна Євхаристія стала кульмінаційним моментом зустрічі з Живим Богом у Слові, Святому Причасті й молитві прослави. Нехай ця ніч чування дасть добрі плоди в житті кожного присутнього та всієї спільноти.Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.