Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Інавгурація Академічного Року 2017/2018 у Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського
12:20 Понеділок 0 459
23-10-2017, 12:20

Інавгурація Академічного Року 2017/2018 у Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського

21 жовтня, в день спомину бл. Якова Стрепи покровителя Львівської Архідієцезії у Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського в Брюховичах відбулася Інавгурація Академічного Року 2017/2018.
Євхаристію в Академічному храмі очолив Архієпископ Мечислав Мокшицький, котрий виголосив проповідь, у якій закликав все на взір бл. Якова зростати у любові один до одного.

Співслужили Літургію єпископ-помічник Леон Малий, єписко-емерит Марян Бучек, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, Ректор Львівської ВДС о. Петро Бжескі та священики з України й Польщі.

Інавгураційна академія розпочалася з виконання студентського гімну Gaudeamus igitur, після якого ректор семінарії о. Петро Бжеський привітав присутніх гостей, серед яких Генерального Консула Польщі у Львові п. Рафала Вольського, пана Андрія Юраша, директора Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства Культури України, Ректора греко-католицької духовної семінарії у Львові отця-доктора Ігоря Бойка, проректора Львівської православної богословської академії УПЦ КП протоієрея Михайла Сивака, ректорів римо-католицьких семінарій у Ворзелі та Городку, професорів, семінаристів та студентів Інституту.

Звіт за минулий академічний рік прочитала секретар Інстититу п. Любов Кондрак.
Генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольскі вручив подарунки кращим студентам.

Інавгураційну лекцію на тему: Триває суперечка про людину - від антропологічної помилки до антропологічної революції виголосив о. др. габ. Славомір Новосад, професор KUL св. Йоана Павла ІІ, декан факультету богословя.
Духовні й світські особи, котрі виявили бажання здобути знання на курсі А і на курсі В склали присягу та отримали індекси, які їм вручив о. Славомір Новосад.
На завершення урочистостей був відспіваний Богородичний гімн «Прекрасна Зірко міста Львова».

Напередодні в рамках інавгураційних заходів у Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського відбувся інавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін».

Джерело - Львівська архідієцезія 

По темі:
Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
Педагогічно-катехитичний симпозіум в Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського
Педагогічно-катехитичний симпозіум в Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:34 Середа 0 10 В Інституті богословських наук у Городку розпочалася сесія факультету сакральної музики 19 листопада 2018 року в Інституті богословських наук розпочалася сесія для студентів факультету сакральної музики, яка триватиме до п’ятниці, 23 листопада.