Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа затвердив 8 нових беатифікційних декретів
10:09 Четвер 0 125
13-06-2019, 10:09

Папа затвердив 8 нових беатифікційних декретів

Нові беатіфікаційні декрети, затверджені Папою, стосуються 10 Слуг Божих з Іспанії, США, М’янми та Філіппін.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

У вівторок 10 червня 2019 року, Папа Франциск прийняв кардинала Джованні Анджело Беччіу, Префекта Конгрегації в справах визнання святих. Під час аудієнції він затвердив оприлюднення ряду декретів цього ватиканського відомства , що стосуються майбутніх блаженних католицької Церкви.

Першим декретом визнається мучеництво трьох іспанських медсестер-мирянок: Пілар Ґульйон Ітурріаґа та двох її соратниць, вбитих з ненависті до віри 28 жовтня 1936 року.

Далі в декретах йдеться про визнання геройського виміру чеснот кандидатів наступних семи Слуг Божих: дієцезального священика з США Авґустуса Толтона, який помер у 1897 році; італійського дієцезального священика Енцо Боскетті, що помер в 1993 року; ченця з Італії, брата Феліче Тантардіні, з Папського Інституту Іноземних Місій, що помер 1991 року в М’янмі; італійського ченця Джованні Надіан, із Згромадження Священиків Найсвятіших Тайн, що помер в 1940 року; філіппінської черниці, сестри Розарії засновниці Згромадження Сестер Домініканок Святого Розарію, яка померла в 1957 році; італійської черниці, яка померла в 1971 році, сестри Марії Паоли Муццедду, засновниці Товариства Дочок Найсвятішої Матері; італійської сестри Марії Сантіни Коллані, що належала до Згромадження Милосердних Сестер, яка померла в 1956 року.

Дати канонізації та беатифікацій будуть оголошені після найближчої консисторії в справах канонізацій.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.