Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Нехай же Марія допоможе нам відкритися на дію Святого Духа
15:26 Понеділок 0 134
10-06-2019, 15:26

Папа: Нехай же Марія допоможе нам відкритися на дію Святого Духа

Останнім в цьому році проказуванням молитви «Царице Неба» завершилася Свята Меса, яку Святіший Отець відслужив у неділю П’ятидесятниці, закликавши, зокрема, молитися за Судан.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Наприкінці Святої Меси, яку він у неділю, 9 червня 2019 року, відслужив на площі Святого Петра у Ватикані з нагоди свята П’ятидесятниці, Папа Франциск звернувся до вірних з коротким словом, скерувавши, насамперед, свою думку до Кракова (Польща), де напередодні відбулося подячне богослуження з нагоди підтвердження культу блаженного Міхала Ґєдройця – ченця литовського походження, який прославився у цьому місті своїм смиренним служінням.

«Нехай же ця подія заохотить поляків і литовців зміцнювати взаємні зв’язки під знаком віри та вшановування блаженного Міхала, який жив у Кракові в 15-му столітті, бувши прикладом смирення та євангельської любові», – побажав він.

Глава Католицької Церкви також зазначив, що «викликають біль і тривогу» новини, які цими днями надходять із Судану, а тому закликав: «Молімося за цей народ, щоби припинилося насильство та щоб тривали пошуки спільного добра шляхом діалогу».

Привітавши учасників богослуження, Папа заохотив усіх «зі слухняністю відкритися на діяння Святого Духа, даючи світові образ братерського сопричастя в розмаїтті харизм». «Нехай же Діва Марія здобуде цю благодать для нас, із дитинним довір’ям ввіряємося Її материнському заступництву», – сказав Святіший Отець, після чого розпочалося останнє в цьому році проказування молитви «Царице Неба», адже урочистістю П’ятидесятниці в Церкві латинського обряду завершується пасхальний період.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.