Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Не забуваю про Україну, щоб її населення змогло досягнути миру
09:34 Вівторок 0 224
11-06-2019, 09:34

Папа: Не забуваю про Україну, щоб її населення змогло досягнути миру

Папа Франциск не забуває про Україну та прагне гуманітарною акцією полегшити її рани, викликані збройним конфліктом. Про це він нагадав під час асамблеї Ради організацій, що допомагають Східним Церквам.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Приймаючи 10 червня 2019 року учасників 92-ї пленарної асамблеї Ради організацій, що допомагають Східним Церквам (ROACO), Папа Франциск наголосив: «Не забуваю про Україну. Нехай досягне миру її населення, чиї рани, викликані конфліктом, я намагався полегшити благодійною ініціативою, якій сприяло багато церковних організацій».

Два роки в Україні тривала спеціальна гуманітарна акція «Папа для України», спрямована на допомогу тим, хто постраждав від воєнних дій на сході країни або став внутрішнім переселенцем. Його Святість скерував на неї 16 мільйонів євро – плід збору пожертв у всіх католицьких храмах Європи, доповнений його особистою пожертвою.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.