Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Таїнство Миропомазання в харківській катедрі
11:48 Вівторок 0 117
11-06-2019, 11:48

Таїнство Миропомазання в харківській катедрі

9 червня 2019 року, у день Зіслання Святого Духа, під час урочистої Меси єпископ Станіслав Широкорадюк уділив Таїнство Миропомазання двадцятьом юнакам і дівчатам із харківського деканату. 
Про це повідомляє Харківсько-Запорізька дієцезія.

Серед кандидатів були віряни з африканської та в’єтнамської спільнот, які мають своїх душпастирів.

У проповіді владика Станіслав нагадав головні гріхи проти Святого Духа:
1. Надмірна надія на Боже Милосердя.
2. Розпач, тобто сумніви в Божому Милосерді або невіра в нього.
3. Супротив пізнанню істин християнської віри.
4. Заздрість ближньому щодо Божих благодатей.
5. Несприйняття спасенних зауважень.
6. Небажання покаятися до самої смерті.

Кандидати відреклися від сатани та його діл і визнали віру. Єпископ прикликав на них Святого Духа молитвою про сім Його дарів: «Боже Всемогутній, Отче Господа нашого Ісуса Христа, поглянь на цих хрещених, що на них покладаємо руки: Хрещенням Ти їх звільнив від гріха, Ти відродив їх водою і Духом. Як Ти й обіцяв, зішли на них Духа Святого; дай їм у повноті Духа, Який зійшов на ТвогоСина Ісуса: духа мудрості й розуму, духа ради й сили, духа знання і синівської любові; наповни їх духом страху Божого. Через Христа, Господа нашого» (Катехизм Католицької Церкви, 1299), – а потім помазав кожного кандидата святим миром.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.