Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа скликає на зустріч своїх представників
13:11 Вівторок 0 117
11-06-2019, 13:11

Папа скликає на зустріч своїх представників

Що три роки папські представники традиційно збираються у Ватикані. Цього року вони зустрінуться з керівниками ватиканських установ, обговорять важливі питання, молитимуться і спілкуватимуться з Папою Франциском.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Зустріч папських представників триватиме з 12 до 15 червня 2019 року. У ній візьмуть участь 103 папські представники, 98 із яких – нунції, а ще 5 – постійні спостерігачі. До підсумкового засідання 15 червня долучаться також 46 вислужених нунціїв.

Програма передбачає зустрічі з керівниками Державного секретаріату, Римської курії й послами різних країн при Святому Престолі, доповіді й обговорення актуальних тем церковного життя, міжнародної співпраці й міжрелігійного діалогу. Деякі засідання відбуватимуться в континентальних групах. Найважливішим із молитовних моментів зустрічі стане Меса, яку очолить Папа Франциск у каплиці Дому святої Марти 15 червня.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:34 П'ятниця 0 56 Папа: спорт завжди повинен служити людству Ковзанярство дає захоплюючий досвід життя, свободи руху, навчає дисципліни та роботи в команді, прагнучи до досконалості. З такими словами звернувся Папа до членів виконавчого комітету Міжнародного союзу ковзанярів.