Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Тільки Бог є Господом життя
15:36 Четвер 0 310
19-04-2018, 15:36

Папа: Тільки Бог є Господом життя

Папа Франциск у середу, 18 квітня 2018 року, зустрівся з батьком дворічного англійського хлопчика Альфі, батьки якого борються, аби його не від’єднали від апаратури, яка підтримує життя. Під час загальної аудієнції того ж дня Понтифік повторив заклик шанувати право на життя. Він згадав 40-річного француза Вінсента Ламбера, дружина якого намагається добитись відключення його від живильного зонда, що забезпечує штучне харчування, але цьому противляться батьки Вінсента, адже його тіло реагує на подразники, відчуває біль, плаче.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Ще раз звертаю увагу на Вінсента Ламберта та маленького Альфі Еванса й прагну рішуче підтвердити, що єдиним Господом життя, від початку до природного кінця, є Бог! – сказав Понтифік під час загальної аудієнції. – Наш обов’язок – зробити все можливе, аби захистити життя. Подумаймо про це в тиші й помолімося, щоби пошанованим було життя кожної людини, а особливо цих двох наших братів. Помолімось у тиші».

Батька майже дворічного англійського хлопчика Альфі Еванса Його Святість прийняв перед загальною аудієнцією в домі Святої Марти у Ватикані. Альфі перебуває в дитячій лікарні в Ліверпулі. Він має серйозні ушкодження мозку й страждає на нерозпізнану неврологічну хворобу. Лікарі наполягають на відключенні його від спеціальної медичної апаратури, аби припинити його існування. Із цим рішенням суду абсолютно не погоджуються батьки, які хочуть забрати хлопчика до Рима на спеціальну терапію, яка, на їхню думку, могла б урятувати життя дитини.

За темою:
20 квітня відбудеться пастирський візит Папи Франциска до Алессано й Мольфетти
Папа: Навчіть дітей добре робити знак святого хреста
Папа: гріх старить серце людини, але воскреслий Христос його оновлює

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий