Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святого Флоріана вшанували під час відпусту в Шаргороді на Вінничині
14:31 Вівторок 0 281
7-05-2019, 14:31

Святого Флоріана вшанували під час відпусту в Шаргороді на Вінничині

Ще 1588 року Шаргород на Вінничині разом із магдебурзьким правом отримав герб із зображенням на червоному тлі святого Флоріана, який гасить пожежу. А 19 травня 1995 року аналогічний герб зі святим Форіаном, але вже на лазуровому фоні, було затверджено в наші часи. 
Як нагадує сайт «Костели та каплиці України», святий Флоріан є також покровителем місцевого храму, спорудженого невдовзі після того, як Шаргород отримав герб і міські права.

4 травня 2019 року святого вшанували численні віряни, черниці та священики, зібравшись на храмове свято, яке очолив апостольський адміністратор Харківсько-Запорізької дієцезії та єпископ-коад’ютор Одесько-Сімферопольський Станіслав Широкорадюк. Він також провів традиційну Євхаристійну процесію навколо храму.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:38 Середа 0 93 Відкриття та консекрація храму у Драчині на Закарпатті В урочистість Пресвятої Трійці, 16 червня 2019 року відбулись відкриття та консекрація збудованого впродовж майже двох років мурованого храму під титулом Пресвятої Трійці у Драчині на Закарпатті, яким опікуються отці-сальваторіани із товариства Божественного Спасителя з парафії Успіння Пресвятої Діви Марії у Сваляві.