Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » У Зарічанах відбудеться симпозіум на тему «Початки паллотинської харизми в Україні»
10:50 Субота 0 256
14-04-2018, 10:50

У Зарічанах відбудеться симпозіум на тему «Початки паллотинської харизми в Україні»

Об'єднання католицького апостольства 27-29 квітня організовує в Зарічанах симпозіум на тему «Початки паллотинської харизми в Україні».
Шановні члени та симпатики Об’єднання католицького апостольства!

Торік ми брали участь у І Національному конгресі Об’єднання католицького апостольства в Україні. Ця подія об’єднала нас і пробудила прагнення до поглиблення нашої духовності та віднайдення коріння паллотинського харизмату на нашій землі.

Цій темі буде присвячений перший в Україні Паллотинський симпозіум, де ми прагнемо представити особистості, які були передвісниками паллотинського харизмату на теренах сучасної України (о. Віктор Ожаровський, о. Алойзи Маєвський, бр. Юзеф Ліпковський, о. Станіслав Шульмінський). Маємо надію, що сьогодні, усвідомлюючи цю історичну спадщину, ми зможемо нею скористатися і будувати майбутнє в дусі вдячності та єдності. Місцевість, де ми нині мешкаємо, віддавна була осередком релігійного й культурного життя, якого навіть тоталітарна система не була здатна знищити до кінця. Тому так важливо, аби порушені нами теми та дослідження зміцнювали нашу ідентичність і були джерелом нових натхнень.

Тож ми раді запросити Вас взяти участь у цій події, важливій для нашої паллотинської Родини в Україні. Маємо надію, що нікого з Вас не забракне в Зарічанах і в єдності сердець зможемо пережити цей час.

Місце проведення: с. Зарічани/Житомир
Дата: 27-29 квітня 2018

с. Йоланта Вагнер ОКА
Голова НКР ОКАЗалишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий